ادای احترام اعضای باشگاه کتابخوانی ابویسان به نویسندگان کودک و نوجوان

اعضای باشگاه کتابخوانی روستای ابویسان به احترام تمام نویسندگانی که برای نوجوانان کشورمان قلم می زنند،گلدان گلی را به آنها تقدیم کردند.

رفیع افتخار نویسنده کتاب‌های کودک و نوجوان، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص ابتکار یک روستا در زمینه کتابخوانی گفت: اعضای باشگاه کتابخوانی در روستای ابویسان از توابع بخش هلالی و در شهرستان جغتای استان خراسان رضوی، به قول خودشان کاری کرده‌اند کارستان. گلدانی آن هم با مواد بازیافتی از جمله بطری‌های نوشابه و نوشیدنی‌های دیگر درست کردند و هدفشان از این کار احترام به محیط زیست بوده است. گل کاشتند تا ثابت کنند مانند گیاهان رشد کرده اند و بالیده اند و می خواهند همچنان ادامه بدهند و مثل گل های یخ مقاوم باشند.

وی افزود: اعضای باشگاه کتابخوانی به احترام تمام نویسندگانی که برای نوجوانان کشورمان قلم می زنند و کتاب هایشان را در باشگاه کتابخوانی خوانده اند، گلدان های خود را به آنها تقدیم کردند و نام آنها را بر روی گلدان‌هایشان چسباندند و لا به لای کتاب های نمایشگاهشان چیدند. این کار را برای من هم انجام دادند. این از ابتکار یک روستا است.

این نویسنده کودک و نوجوان در خصوص کتابخانه روستای ابویسان از توابع بخش هلالی و در شهرستان جغتای استان خراسان رضوی اظهار کرد: کتابخانه روستای ابویسان خود اتکاست و صرفاً با حمایت های مردمی اداره می شود. نوشتن نام نویسندگان بر روی گلدان هایی که اعضای باشگاه کتابخوانی روستا درست کردند، نمونه بی بدیلی از عشق و علاقه آن ها به فرهنگ مکتوب و کالای والایی به نام کتاب است.

همچنین ببینید

تصویری : آغاز لایروبی ۵ رشته قنات در جغتای

با همت بسیج سازندگی و آستان قدس رضوی، لایروبی پنج رشته قنات با ۲۰۰ میلیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


http://joghataynews.ir/news-image/051sms1.gif