هلال احمر «جغتای» کمک های مردمی را به زلزله زدگان می رساند

رئیس جمعیت هلال احمر جغتای از آغاز جمع آوری کمک های مردمی این شهرستان برای زلزله زدگان کرمانشاه و ایلام خبر داد.

به گزارش خبرنگار صبح توس؛ براتعلی میرجهانگیری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جغتای صبح امروز در گفت و گو با  صبح توس از آغاز جمع آوری کمک های مردمی این شهرستان به منظور ارسال به استانهای کرمانشاه و ایلام خبر داد.

وی تشریح کرد: جمعیت هلال احمر جغتای پذیرای کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نوع دوست این شهرستان جهت ارسال به مناطق زلزله زده می باشد؛ به همین منظور، مردم می توانند طی امروز سه شنبه ۲۳ آبان ماه و روز های آینده به ایستگاه شماره یک جمعیت هلال احمر واقع در بلوار امام رضا(ع) -انتهای مسکن مهرو همچنین ایستگاه شماره ۲ این جمعیت واقع در مسجد جامع و ایستگاه شماره ۳ واقع در میدان شهرداری مراجعه نمایند.

میرجهانگیری همچنین خاطرنشان کرد با توجه به ابلاغ رسمی این جمعیت، در جهت رعایت حفظ و شان آسیب دیدگان کمک های غیرنقدی مستعمل از طرف این نهاد برای ارسال به مناطق زلزله زده پذیرفته نمی شود.

وی در پایان یادآور شد: همشهریان عزیز میتوانند کمکهای نقدی خود را جهت آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه به شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر نزد بانک های ملی، ملت، صادرات، رفاه،‌ مسکن،‌ دی، تجارت،‌ سپه،پارسیان، شهر،‌ آینده و رسالت واریز نمایند.

همچنین ببینید

فرماندار جغتای : سرمایه‌گذاری در جغتای سبب ایجاد اشتغال در این شهرستان می‌شود

فرماندار جغتای از اشتیاق سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی این شهرستان خبر داد و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


http://joghataynews.ir/news-image/051sms1.gif