نشست تخصصی وقف در شهرستان جغتای برگزار شد

نشست تخصصی وقف در مساجد روستاهای گوری، شهرستانک و خسروشیرجغتای با سخنرانی رییس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، نشست تخصصی وقف در مساجد روستاهای گوری، شهرستانک و خسروشیرجغتای با سخنرانی حجت الاسلام حسین خانی، رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و با حضور ۱۵۰ نفر ازخواهران و برادران بسیجی برگزار شد.

حجت الاسلام حسین خانی، رییس اداره اوقاف و امور خیریه جغتای در این نشست گفت: یکی از ویژگی های مهم انسان در پیشرفت معنویت الگوگیری است، که بهترین الگوی ما اهل بیت(ع) هستند.

وی با بیان اینکه انسان با الگوگیری از این بزرگواران در مسیر هدایت قرارمی گیرد، افزود:یکی از ویژگی هایی که اهل بیت (ع) داشتند، انفاق و احسان به دیگران است، و یکی از شاخه های انفاق به مردم سنت حسنه وقف می باشد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه جغتای گفت: وقف مسیری هست که انسان با انجام آن می تواند پا جای پای معصومین(ع) بگذارد و نتیجه آن کسب رضایت الهی است .

در ادامه جلسه، حجت الاسلام خانی دعوت به وقف مشارکتی کرد و با استقبال خواهران و برادران بسیجی ۳۰ جلد کلام الله مجید برای مساجد وحسینیه روستاهای گوری، شهرستانک و خسروشیروقف شد.

همچنین ببینید

تصویری : آغاز لایروبی ۵ رشته قنات در جغتای

با همت بسیج سازندگی و آستان قدس رضوی، لایروبی پنج رشته قنات با ۲۰۰ میلیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


http://joghataynews.ir/news-image/051sms1.gif