۱۵ کاروان پیاده از «جغتای» راهی مشهدالرضا شد

مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان جغتای از حرکت کاروان‌های پیاده این شهرستان به سمت مشهدالرضا خبر داد.

به گزارش جغتای نیوز به نقل از پیام جغتای ، حجت الاسلام علی اصغر وحدانی از حرکت کاروان های پیاده این شهرستان به سمت مشهدالرضا خبر داد.

وحدانی تشریح کرد: زائران پیاده امام رضا از این شهرستان در قالب ۱۵ کاروان از روستاهای جغتای شامل زمند، امیرآباد، زرقان، حطیطه، فراشیان، نوباغ، خداشاه، راهچمن و محمدآباد می باشد که پس از طی مسیر شهرستان جغتای تا مشهدالرضا، به حرم علی بن موسی الرضا(ع) مشرف خواهند شد.

وی گفت این ۱۵ کاروان شامل هزار و ۸۰۰ نفر از اهالی شهرستان جغتای می باشد که امروز حرکت خود را از روستاهای مذکور به سمت مشهد مقدس آغاز کرده اند و بر حسب برنامه ریزی های صورت گرفته، هفت روز بعد و همزمان با شب شهادت امام هشتم وارد مشهد می شوند.

مسول سازمان تبلیغات اسلامی ششهرستان جغتای خاظرنشان کرد: روحانی همراه در اکثر کاروان های پیاده روی جغتای حضور داشته و تیم های امداد رسانی هلال احمر جغتای در حوزه استحفاظی این شهرستان، زائران پیاده امام رضا(ع) را همراهی خواهند کرد.

راه اندازی ایستگاه استقبال و پذیرایی از کاروان های پیاده روی موضوع آخری بود که وحدانی با اشاره، به آن تشریح کرد: دو ایستگاه استقبال و پذیرایی از کاروان های پیاده روی در محدوده دو روستای نوباغ و زرقان مشغول خدمت رسانی به زوار امام هشتم می باشند که به همت شهرداری جغتای و بسیج این شهرستان راه اندازی شده اند.

همچنین ببینید

تصویری : آغاز لایروبی ۵ رشته قنات در جغتای

با همت بسیج سازندگی و آستان قدس رضوی، لایروبی پنج رشته قنات با ۲۰۰ میلیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


http://joghataynews.ir/news-image/051sms1.gif