اجرای پروژه احداث تقاطع ورودی وآسفالت معابر ناحیه صنعتی جغتای

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری مناقصه پروژه اجرای پروژه احداث تقاطع ورودی و روسازی و آسفالت معابر خبرداد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، “مسعود مهدی زاده مقدم” ضمن بیان خبر فوق اظهار کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان ، یکی از دغدغه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی  استان است.

 وی افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد ریال و در مدت ۲ ماه به انجام خواهد رسید.

مهدی زاده مقدم تصریح کرد: در بهسازی و آسفالت خیابان ها  که قرار است روکش آسفالت انجام شود طبق قرارداد منعقد شده با پیمانکار رعایت نکات فنی از قبیل آستر ، رویه  و ضخامت آسفالت بر اساس تمامی استانداردها انجام خواهد شد و خیابانهایی که قرار است به صورت کلی برای اولین بار آسفالت شوند زیرسازی و انجام کلیه مراحل  با نظرات کارشناسان حوزه فنی شرکت انجام خواهد شد.

 وی با تاکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه های فنی  و  سرعت در انجام کارها خاطرنشان کرد: تأمین زیرساخت هاو بهسازی شهرک‌های صنعتی استان بخشی از نیازهای صنعتگران است و با اجرای این پروژه ها بستر مناسبی برای سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی استان فراهم کنیم.

همچنین ببینید

تصویری : آغاز لایروبی ۵ رشته قنات در جغتای

با همت بسیج سازندگی و آستان قدس رضوی، لایروبی پنج رشته قنات با ۲۰۰ میلیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


http://joghataynews.ir/news-image/051sms1.gif